Skip to main content

Systemy Wentylacyjne

Jesteśmy producentem kanałów i kształtek wentylacyjnych prostokątnych i okrągłych osprzętu takiego jak np. kratki, tłumiki, przepustnice itp. z blachy ocynkowanej oraz nierdzewnej. Wizytówką naszej firmy jest szybka i profesjonalna obsługa obejmująca: doradztwo techniczne, kompletację dostaw oraz sprzedaż naszych produktów w atrakcyjnych cenach. Współpracujemy także z firmami wykonawczymi, które na życzenie Klienta przeprowadzają montaż instalacji. Nasi kontrahenci cenią nas za indywidualne podejście, szybką realizację zamówień, dużą elastyczność i wsparcie w sprawach technicznych, czego dowodzi współpraca z największymi przedsiębiorstwami oraz hurtowniami w branży.

Nasze systemy wentylacyjne

wykorzystywane są w obiektach handlowych, halach przemysłowych, budynkach administracji publicznej oraz budownictwie mieszkaniowym.  

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były zawsze najwyższej jakości, z dbałością o najmniejsze detale. Staramy się stale inwestować w rozwój zakupujących najnowsze urządzenia oraz wcielając nowe technologie. Inwestycje w nasz park maszynowy pozwalają na podnoszenie jakości naszych produktów przy jednoczesnym utrzymaniu najniższych cen towarów oraz krótkiego czasu realizacji.  

Nadrzędnym celem firmy jest przygotowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb i możliwości finansowych Klientów. Atrakcyjne rabaty udzielane naszym Klientom pozwalają na bycie konkurencyjnym na trudnym i wymagającym rynku. 

Systemy Wentylacyjne

systemy okrągłe

więcej >

systemy prostokątne

więcej >