Skip to main content
KRZYS-POL | producent systemow wentylacyjnych i kominowych

o naszej firmie

Firma Krzys-Pol zajmuje się produkcją systemów kominowych i wentylacyjnych. Działamy na polskim rynku od 1995 roku, początkowo jako firma handlowa, a od 2003 roku jako samodzielny zakład produkcyjny z siedzibą w Poznaniu. W 2008 roku poszerzyliśmy nasz asortyment o systemy wentylacyjne, wykonywane z blachy ocynkowanej. Rozszerzeniem naszej działalności było utworzenie drugiego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Kościanie.

27

Doświadczenia

80

Specjalistów

14000

Przetworzonej blachy

385

Wykonanych inwestycji wentylacyjnych

włącz film

o naszej firmie

co nas wyróżnia?

Jako zespół przykładamy ogromną wagę do jakości wykonywanych przez nas produktów. Na rynku wyróżniamy się też krótkim czasem oczekiwania na realizację zamówień. Dowozimy nasze produkty w każde miejsce w Polsce, a dzięki współpracy z firmami kurierskimi w razie potrzeby jesteśmy w stanie szybko wysłać przesyłkę w dowolne miejsce, aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania klienta na asortyment. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, żeby profesjonalnie pomóc i doradzić Państwu nawet w przypadku potrzeby wykonania elementów nietypowych. Przede wszystkim kierujemy się dobrem oraz zadowoleniem Klienta.

Posiadamy nowoczesny park maszynowym, dzięki czemu możemy wykonywać różnego rodzaju niestandardowe elementy. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników tworzymy prototypowe, nowatorskie rozwiązania. Stawiamy na jakość produktów, terminowość i błyskawiczną realizacje zamówień. Ułatwiamy naszym Klientom złożenie zamówień omawiając indywidualnie każde zamówienie i nanosząc konieczne zmiany. Staramy się w sposób ciągły udoskonalać nasze produkty opierając się o opinie i sugestie Klientów. Nieustannie inwestujemy w rozwój i udoskonalenia.