O firmie

Clipboard02Krzys-Pol Sp. z o.o. jest producentem systemów kominowych jedno- i dwuściennych o średnicy przewodu spalinowego od 60 do 500 mm.
Systemy te służą do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych różnego rodzaju paliwami takimi jak np. gaz, olej, drewno i inne ekologiczne paliwa stałe.
Nasze systemy kominowe wykorzystywane są w budownictwie mieszkaniowym jak również w instalacjach przemysłowych, a przyznane nam atesty świadczą o wysokiej jakości produktów i bezpieczeństwie użytkowania.
W zależności od rodzaju wykorzystywanego paliwa stosuje się odpowiednio wkłady kominowe z blachy kwasoodpornej lub żaroodpornej.
W ofercie Krzys-Pol znajdują się także systemy kominowe powietrzno-spalinowe typu SPS, do odprowadzania spalin z kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania turbo lub kondensacyjnych oraz kominy dwuścienne izolowane wełną mineralną.
Nasza Firma produkuje również szafki gazowe, naczynia wzbiorcze do otwartych instalacji C.O. i inne elementy z blachy nierdzewnej i kwasoodpornej wykonane zgodnie z pomysłem klienta.
W sprzedaży posiadamy też nasady kominowe typu strażak oraz roto- i turbowenty.

WENTYLACJA

Krzys-Pol sp. z o.o. jest producentem kanałów i kształtek wentylacyjnych prostokątnych i okrągłych jak również osprzętu typu: kratki, tłumiki, przepustnice itp. z blachy ocynkowanej oraz nierdzewnej.
Współpracujemy także z firmami wykonawczymi, które na życzenie Klienta przeprowadzą montaż instalacji.
Produkty firmy wykorzystywane są w obiektach handlowych, halach przemysłowych, budynkach administracji publicznej oraz budownictwie mieszkaniowym.

BALUSTRADY

W roku 2010 rozpoczęliśmy produkcję balustrad ze stali nierdzewnej, w połączeniu ze szkłem dla obiektów takich jak centra handlowe, biura, osiedla mieszkaniowe oraz domy jednorodzinne.
Nasze balustrady cieszą się co raz większym uznaniem oraz zainteresowaniem ze strony klientów.