Wentylacja

Krzys-Pol sp. z o.o. jest producentem kanałów i kształtek wentylacyjnych prostokątnych i okrągłych jak również osprzętu typu: kratki, tłumiki, przepustnice itp. z blachy ocynkowanej oraz nierdzewnej.

Wizytówką firmy jest szybka i profesjonalna obsługa obejmująca: doradztwo techniczne, kompletacje dostaw oraz sprzedaż naszych produktów w atrakcyjnych cenach. 
Współpracujemy także z firmami wykonawczymi, które na życzenie Klienta przeprowadzą montaż instalacji. 
Nasi kontrahenci cenią nas za indywidualne podejście, szybką realizację zamówień, dużą elastyczność i pomoc w sprawach technicznych, czego dowodem jest współpraca z największymi przedsiębiorstwami oraz hurtowniami w branży.

Produkty firmy Krzys-Pol sp. z o.o. wykorzystywane są w obiektach handlowych, halach przemysłowych, budynkach administracji publicznej oraz budownictwie mieszkaniowym.

Staramy się, aby wyroby naszej firmy były zawsze najwyższej jakości, stąd też ciągle inwestujemy w rozwój i zakup najnowszych urządzeń i technologii. Inwestycje w nasz park maszynowy pozwalają na podnoszenie jakości produktów utrzymując jednocześnie ceny naszych towarów na konkurencyjnym poziomie oraz krótki czas realizacji zamówień.

Nadrzędnym celem firmy jest przygotowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb i możliwości finansowych Klientów. Atrakcyjne rabaty udzielane naszym Klientom pozwalają na bycie konkurencyjnym na trudnym i wymagającym rynku.