Systemy kominowe

Krzys-Pol Sp. z o.o. jest producentem systemów kominowych jedno- i dwuściennych o średnicy przewodu spalinowego od 60 do 500 mm.

Systemy te służą do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych różnego rodzaju paliwami takimi jak np. gaz, olej, drewno i inne ekologiczne paliwa stałe.
Nasze systemy kominowe wykorzystywane są w budownictwie mieszkaniowym jak również w instalacjach przemysłowych, a przyznane nam atesty świadczą o wysokiej jakości produktów i bezpieczeństwie użytkowania.
W zależności od rodzaju wykorzystywanego paliwa stosuje się odpowiednio wkłady kominowe z blachy kwasoodpornej lub żaroodpornej.
W ofercie Krzys-Pol znajdują się także systemy kominowe powietrzno-spalinowe typu SPS, do odprowadzania spalin z kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania turbo lub kondensacyjnych oraz kominy dwuścienne izolowane wełną mineralną.
Nasza Firma produkuje również szafki gazowe, naczynia wzbiorcze do otwartych instalacji C.O. i inne elementy z blachy nierdzewnej i kwasoodpornej wykonane zgodnie z pomysłem klienta.

W sprzedaży posiadamy też nasady kominowe typu strażak oraz roto- i turbowenty.